Dzień Edukacji Narodowej

Dziś w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej to dzień  pracowników oświaty. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, cierpliwość, opiekę, dobre rady, czyste sale i smaczne posiłki. Słowa tych podziękowań były zawarte w wierszykach, piosenkach i tańcach przygotowanych przez dzieci z najstarszej grupy. Po części artystycznej, głos zabrała pani dyrektor Beata Madej, dziękując za serce, które wszyscy pracownicy wkładają w swoją pracę, za osiągnięcia, za kreatywność, entuzjazm i uśmiech na twarzy. Na zakończenie tej miłej uroczystości pani dyrektor życzyła wszystkim zdrowia, pomyślności i radości z wykonywanej pracy oraz powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Udostępnij ten wpis