TROCHĘ INFORMACJI

O NAS

Nasze przedszkole posiada bardzo dobre warunki lokalowe. Znajduje się w nim sześć  jasnych funkcjonalnych i bezpiecznych sal do zabaw i zajęć dla dzieci. Są one estetycznie urządzone, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Wyposażone są w zabawki, pomoce dydaktyczne odpowiednie do wieku. Sale służą do zabawy, pracy i odpoczynku.
Znajdują się  również  sale sensoryczne oraz pomieszczenia bogato wyposażone w instrumenty  muzyczne i sprzęt gimnastyczny  oraz sprzęt audio. Przedszkolny budynek z trzech stron otacza plac zabaw, który jest ogrodzony i wyposażony w urządzenia terenowe umożliwiające rozwijanie motoryki przedszkolaków i podejmowanie radosnych zabaw na powietrzu.

Przedszkolna kuchnia serwuje dzieciom trzy urozmaicone, pełnowartościowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad i podwieczorek.

Dzieci są tu otoczone ciepłą i serdeczną opieką wszystkich pracowników

Jesteśmy przedszkolem, w którym:
Praca dydaktyczno – wychowawcza i opiekuńcza ukierunkowana jest na  rozwijanie aktywności dzieci.
Rozwijamy u dzieci zainteresowania plastyczne, muzyczne, aktorskie.
Zapewniamy wszechstronny rozwój dziecka, wykwalifikowaną kadrę, oraz współpracę z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną.
Edukacja poprzez zabawę.
Dobrze wyposażone sale zabaw oraz duży i bezpieczny ogród przedszkolny.
Smaczne i zdrowe jedzenie dostosowane do potrzeb żywieniowych dzieci.
Zapraszamy aktorów z teatrów i artystów filharmonii, ciekawych, pełnych pasji ludzi.
Komfort rodziców i bezpieczeństwo dzieci.
Organizujemy wycieczki, uroczystości i imprezy przedszkolne.
Lubiane przez dzieci są zajęcia dodatkowe: j. angielski i rytmika.
Eksponujemy umiejętności dzieci poprzez udział w konkursach i uroczystościach przedszkolnych.

DLACZEGO

WARTO NAS WYBRAĆ

6 sal do zabaw

sześć jasnych funkcjonalnych i bezpiecznych sal do zabaw i zajęć dla dzieci. Są one estetycznie urządzone, dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci.

Sale sensoryczne

pomieszczenia bogato wyposażone w instrumenty muzyczne i sprzęt gimnastyczny oraz sprzęt audio.

Przepyszna kuchnia

Pyszne i bogate w witaminy posiłki przygotowują nasze kochane panie kucharki.

Cudowna atmosfera

Zawsze uśmiechnięci i radośni to nasz pomysł na udany każdy dzień.